Sıkça Sorulan Sorular

Dilediğiniz Zaman İletişime Geçin

Bize Bir Sorunuz mu var?

Aşağıda genel olarak karşılaştığımız soruların bir kısmına çeşitli yanıtlar hazırladık. Sizin sorunuz bu sayfada yer almıyorsa lütfen bizimle iletişime geçin.

S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Veririm?

Wordpress Tasarım Hizmetimiz için doğrudan bizimle iletişime geçebilir ya da sitemizde yer alan WordPress Tasarım Talebi formunu kullanabilirsiniz.

WordPress Destek Hizmeti içinse, çeşitli ödeme imkanları ile sitemizden paket satın alabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Üye Olabilirim?

Siparişinizi oluşturduktan sonra dilerseniz Ödeme sayfamızda yeni bir üyelik oluşturabilir ya da üye olmadan işleminize devam edebilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Onaylanır?

Kredi kartı ile ödemelerde sipariş direkt olarak onaylanacaktır. Aksi bir durum söz konusu olduğunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Diğer ödeme yöntemlerini kullandığınız takdirde; sipariş tutarı bize ulaştığı an siparişiniz onaylanır ve hazırlık aşamasına başlanır.

Wordpress Destek Hizmetime Ne Zaman Başlanır?

Wordpress Destek Hizmetini sitemiz üzerinden satın aldığını takdirde ilgili ekibimiz ödeme onayınızın hemen ardın sizlerle iletişime geçecek bir hizmetinize başlanacaktır.

İptal veya İade Mümkün mü?

İptal ve İade, Tüketici Hakları Kanunca korunur ve mümkündür. Detaylı bilgi için İptal ve İade sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Şuan için sitemiz “Kredi Kartı ile Ödeme” ve “Banka Havalesi ile Ödeme” yöntemleri yer almaktadır.

Select your currency
TRY Türk lirası
EUR Euro